Привіт, Людино.

Дякуємо, що цікавишся музикою, яка має культурну цінність. Нас стає все більше, і це дуже тішить.

Ми проект, який має на меті розкрити музику у її широкому сенсі, без жорстких обмежень стилістикою. Для цього ми змінюємо звук із кожним новим альбомом та не даємо двох однакових сольних концертів. Нам важливо, щоб музика сприймалася не лише як розвага, а й як потужний дидактичний інструмент у формуванні цілісної особистості.

Ми назвали цей музичний проект на честь найвідомішої людини із психічним розладом. Всередині цієї людини жило аж 24 різні особистості. У них були різні вік, стать, вміння, захоплення та знання мов. Цю людину звали - Біллі Мілліґан. Головною метою лікування Біллі Мілліґана було: зібрати усі його множинні особистості у єдине ціле.

Ми переконані, що людство знає надто мало про можливості інтелекту, і феномен Уїльяма Мілліґана промовисто про це нагадує. Наш проект мислить альбомами. Кожен має свій унікальний звук та тематику. У кожному альбомі по дев'ять пісень.

Перший альбом -"У твоїй голові" був презентований 5 жовтня 2014. Це класичний електрогітарний рок із соціальною лірикою. Він прийдеться до смаку поціновувачам Audioslave, Soundgarden та Poets of the Fall. На обкладинці платівки можна побачити фоторобот, складений із портретів чотирьох учасників проекту станом на 2014 рік.

Другий альбом - "Хворий на Любов" - ми опублікували 14 лютого 2016 року. Він побудований навколо звучання роялю. І повністю присвячений коханню та любові. У часи, коли наш край розривали суперечки та війни, ми хотіли нагадати, що лише "любов поєднує все". Тут, як і в першому альбомі, усі звуки та інструменти записані наживо. Кожна нота справжня. Обкладинка другого диску має дуже багато символів, які потребують окремого роз'яснення. Уроборос - змій, що кусає себе за хвіст, є символом циклічності та безкінечної повторюванності історії. Хрест у центрі символізує чотири основні сутності кожної людини, які підсилюють чотири позитивно спрямовані руни. Цим альбомом ми сподівалися запрограмувати співвітчизників на любов, повагу та терплячість.

Третя наша платівка отримала назву "Радіопасивність". Вона презентована 17 вересня 2017 року і по звуку наближена до синті-попу. Третій альбом має духовний контекст. Усі дев'ять композицій покликані нагадати про те, що наші голови - це своєрідні "антени", які свідомо або несвідомо налаштовуються на певні хвилі. Краще, коли людина усвідомлено керує цим процесом.

Проект "Біллі Мілліґан Бенд" є класичним DIY (do it yourself) проектом. Автором пісень, саундпродюсером та режисером відеокліпів виступає фронтмен гурту Макс Прудеус. Але це не означає, що "Біллі Мілліґан Бенд" - це проект однієї людини. Є величезна команда музикантів, операторів, звукорежисерів, фанів та близьких друзів проекту, які допомогли зробити кожен новий крок вперед на шляху до вічності. Усі ми разом - це "Біллі Мілліґан Бенд".